Rowerowy Turniej Szachowy – KIELCE – BORKÓW – KIELCE

Rowerowy Turniej Szachowy na Przywitanie Wakacji 2018 odbył sie 24.06.2018 r. W tym dniu, choć trochę pochmurnym brygada szachowo – kolarska spotkała się przy budynku Powiatowego Starostwa w Kielcach i ruszyła do Borkowa pełną parą.

W naszym rajdzie wzięli udział doświadczeni rowerzyści oraz całkowicie początkujący w wieku niespełna 6 lat. Na trasie, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy pyszny poczęstunek, by każdy rowerzysta mógł zregenerować siły przed końcowym etapem wycieczki.

Atrakcją dodatkową naszej akcji był Konkurs Spostrzegawczości, który poprowadzony został na trasie Kielce – Borków przez Annę Karyś i Mateusza Bzymek.

Po dotarciu do Borkowa w Zajeździe Mistrz i Małgorzata przeprowadziliśmy turniej szachowy przy współpracy z właścicielem zajazdu Panem Andrzejem Borowieckim.

Zawody rozegrane zostały w jednej grupie, przy klasyfikacji na kategorie wiekowe do lat 10, 15 i seniorzy.

W międzyczasie turnieju przygotowany został grill z kiełbaskami i chlebkiem, wszyscy oczywiście mogli posilić się również w Zajeździe.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary ufundowane przez p. Andrzeja, Wpisowe do Turnieju zostało przeznaczone na nagrody rzeczowe, upominki oraz grilla. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz miłe i słodkie upominki. Dodatkowo każdy uczestnik wycieczki rowerowej otrzymał certyfikat ukończenia trasy oraz miły upominek.

Dziękujemy wszystkim za sprawną organizację i zapraszamy na kolejną edycję.
A zapalonych rowerzystów do naszego koła kolarskiego: Różni ludzie, jedna pasja.